Sizin İçin Tasarlıyoruz..

R&G Tasarım İçmimarlık Mimarlık Proje Taahhhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
 Şirketimiz 1994 yılında Ramazan Yücel ve Gonca Yücel tarafından kurulmuştur. İstanbul'da hizmet vermeye devam eden şirketimiz ile bu zamana kadar önemli birçok projeye imza atılmış olup müşteri memnuniyeti herzaman en önemli kriterimiz olmuştur. İşlerimize hergeçen gün kazandığımız tecrübemizi katarak eşsiz özgün projeler ortaya çıkarmaktayız. Kendi alanımızda öncü olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda sırasıyla hastane, otel, okul ve ofis projelerindeki uzmanlığımız sayesinde ciddi metrekareler tasarlayıp hayata geçirdik. Bu meslekteki yolumuza aynı azim ile devam ederek siz değerli müşterilerimiz için tasarlamaya devam ediyoruz.

Mimarlık

Bir projedeki ilk aşamalar, müşterinizin ihtiyaçlarını anlamak için çok önemlidir. Birçok farklı araçla müşterilerimize hedeflerini, izleyicilerini ve ilk aşamadan itibaren tüm ekipleri aynı havuzda yüzmek için planlamalarını bilmek için en iyi çözümlere yaklaşıyoruz.

İç Mimarlık

Tasarım sürecine girdikten sonra, projenizin kuruluşunda daha derine inmeliyiz, gelecekteki ürünü tamamen anlamak için öze, köklere ulaşmamız gerekir. Birçok farklı araçla müşterilerimize hedeflerini, izleyicilerini ve planlamalarını ilk aşamadan itibaren tüm ekipleri aynı havuzda yüzmek için planlamalarını sağlamak için en iyi çözümlere yaklaşıyoruz.

Taahhüt

Bütün proje çizim ve tasarım süreçleri bittikten sonra uygulamasını yapmak için her daim birlikte çalıştığımız işinde usta yapım ekiplerimiz ile anahtar teslim olacak şekilde siz müşterilerimize hizmet vermek için hazırda bekliyoruz.

Corinne Hotel
Erdem Hastanesi
Erdem Okulları
GPano
GTS Asansör
Profil Design
Konuşma Kulübü
Van Birey Özel Öğretim Kursu